" "

PERAKENDE REHBERİ

Altunbilekler’in yeni yatırımı Başkent’te kapılarını açtı

06.10.2016KAYNAK : perakende.org

“Çok Al, Az Öde” sloganıyla yola çıkan AnkaGross, dün kapılarını Ankaralılara açtı. AnkaGross’un açılış etkinlikleri kapsamında; 4 Ekim akşamı Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ün katılımıyla, AnkaGross’un iş ortaklarının üst düzey yöneticileri ve firma sahipleri için bir mağaza tanıtım etkinliği düzenlendi. Tanıtım etkinliğine katılan konuklar, Bando takımı eşliğinde karşılandı. Tanıtım etkinliği sırasında, AnkaGross yönetimince, mağaza gezisi düzenlendi ve AnkaGross hakkında bilgi verildi.


Mamak Belediye Başkanı Akgül, AnkaGross’un yatırımcısı Altunbilek ailesini kutlayarak başladığı konuşmasında şunları söyledi: “AnkaGross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek şahsında; gün geçtikçe cazibe merkezi haline gelen Mamak ilçemizde böyle bir yatırım yaptıkları için emeği geçen herkese teşekkür ederim. AnkaGross, bölgemizin ticaretine katkıda bulunacak, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde güler yüzlü personeliyle hizmete açılıyor.”


AnkaGross kendine özel konseptiyle hizmet verecek
AnkaGross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, açılış konuşmasında tedarikçilere seslenerek, AnkaGross’un doğuş hikayesini anlattı. Altunbilek, şöyle konuştu: “İşimizi geliştirmek, daha iyisini yapabilmek yolundaki çabalarımızdan vazgeçmeden yatırımlarımıza devam ediyoruz. Gross market, zamanı kıt tüketiciye uygun fiyatlarla daha fazla çeşit ve marka sunan toplu alışveriş yapma imkanı veren yerlerdir. Tüketicilerin talepleri ve ticaret yapma şekli değişirken 30 yıllık tecrübemizle lokasyon seçimi, ürün gamı ve fiyat aralığı değerlendirmeleri yaptık ve AnkaGross modelini hayata geçirdik.” Mustafa Altunbilek, bundan sonra da yatırımlarına devam edeceklerini belirterek: “AnkaGross tanıtım etkinliğimiz katılan başta Mamak Belediye Bakanımız Sn. Mesut Akgül ve iş ortaklarımızın değerli yöneticilerine teşekkür ediyorum.” dedi.


Dün saat 10.00’da kapılarını açan AnkaGross, müşterilerini bando takımı eşliğinde karşıladı. Mamak Nato Yolu’nda, müşterilerin yoğun katılımıyla açılan AnkaGross’ta, tüm müşterilere saksı çiçekleri hediye edildi. AnkaGross, 200 çalışanı, 3 bin 200 metrekare gıda, bin 800 metrekare gıda dışı olmak üzere 5 bin metrekare satış alanı ve 10 bin çeşit ürün yelpazesiyle hizmet vermeye başladı.

Perakende ile ilgili en güncel haberleri KAPAZAR 'dan takip edebilirsiniz.

BÜLTEN ABONELİĞİ